כולנו מתמודדות עם אתגרים. לכל גיל האתגרים המיוחדים לו. אף על פי שהדשא של השכן נראה ירוק יותר לא כך הן פני הדברים. יכול להיות שהאתגרים איתן את מתמודדת כעת הן לא אותן האתגרים שחברתך או נשים מסביבך מתמודדות, אך גם להן יש את האתגרים שלהן.  

חשוב לי לשתף אותך מניסיוני האישי אני בעלת תשובה.  את דרכי לעולם התשובה (2004) עשיתי לאחר גרושים שהיו מאוד קשים עבורי. ,למרות שמרגע ההחלטה הסופית להתגרש ועד לגרושים בפועל עברו 3 חודשיים בלבד, תהליך הפרידה וההשלמה נמשך יותר מ10 שנים . בשנים אלו היו המון מאבקיי כוח וקשיים רגשיים שהכבידו עלי ועל בני שהיה אז פחות מגיל שנתיים. כך בעליות ובירידות בהתקרבות והתרחקות לסירוגין הכרתי את הקב”ה. כעבור שמונה וחצי שנים 2012 זכיתי ב”ה להקים בית. כמו בכל הבתים גם אנחנו חווינו קשיים בזוגיות כאשר חלק נכבד מהם היה קשור גם לקושי להיפקד -להרות. בשנת 2013 התחלתי טיפוליי פוריות וכך לאחר 15 טיפוליי פוריות שהיו מאוד קשים זכינו בשנת 2017 להביא ילדה לעולם וכעבור שנתיים נוספות שוב בטיפולי פוריות שהיו הפעם קצרים יותר 2 טיפולים זכיתי להביא בן.

מתוך התנסויות אלו ועוד רבות ואחרות, חשוב לי שתדעי: אני מכירה היטב את רגעי  השבר והייאוש, המקומות שבהם נגמרת האמונה והתקווה שיהיה בסדר. אני מבינה ומכירה היטב את הקשיים בפרנסה ובדאגה לילדים כאשר עול הפרנסה מוטל בעיקר עלייך. אני מכירה את הבדידות הפחדים הספקות והדאגות האם תהיה לי זוגיות / ילדים ואיך היא תהיה. האם אני מספיק… האם אני ראויה. .האם יש לי את היכולת לעשות את השינוי.. ?להצליח? 

מניסיוני למדתי שהקושי הוא זמן להתבוננות אמתית ומעמיקה בעצמך, עשיית ניקיון פנימי, בחירת כיוונים חדשים והיפרדות מדרכים ישנות שאינן משרתות אותך. 

גם לך כמו לכל אחת, יש זכות להיות מאושרת. 

X