השבוע ביום חמישי אנחנו מציינים את חג חנוכה. חג בו מוסיפים אור ( בכל יום מדליקים עוד ועוד נרות). ואיך זה מתקשר אל הדרך היהודית?  הדרך היהודית היא להעצים את האור – כל פעם למצוא בעצמנו ובסובבים עוד ועוד טוב. להאיר לעצמנו ואז להאיר לאחרים. להזכיר לעצמנו להסתכל על הטוב שיש בנו ובאחרים ולייקר אותו.

כולנו מלאים פגמים וחסרונות, יחד עם זאת כולנו מלאים גם בהרבה אור וטוב. השאלה במה אנחנו בוחרות להתמקד. אין יהודייה, באשר היא, שלא עשתה מעולם מצווה ומעשה טוב בין ביודעין ובין שלא ביודעין: ביקרה חולים, נהגה ביושר ,לקחה אחריות והודתה בטעות, האירה הפנים ,נשאה בעול עם חברה (האזינה לקשיים וגילתה חמלה לקושי) נתנה צדקה, וויתרה גם כשלא היה לה נוח, שמרה על הקטנים של… כאשר היה צורך, הכינה סיר מרק/ עוגה ליולדת  התייחסה יפה לשכנים חדשים וכו .גם אם כרגע הטוב הזה נראה לך קטן ולא משמעותי הוא כן משמעותי והוא מאוד מאוד יקר.

החכמה  ביהדות היא לא להשוות את עצמנו בייחס לאחרים אלה להשוות את עצמנו בייחס לעצמנו כל יום ויום מחדש. הניצחונות הם יום יומיים ולא ניצחון אחד גדול.

הדרך היוונית היא להסתכל על הרע על השלילי על מה שלא טוב אצלנו ואצל אחרים על הכישלונות על מה שלא הצליח . הדרך היהודית היא לייקר את הטוב שיש ,להודות עליו ולא להתייחס אליו כמובן מאליו. הדרך היהודית היא לעשות צעדים קטנים לבסס את השינוי ולהתקדם. כאמור להוסיף עוד ועוד אור.

בתהליך של אימון אישי אנחנו מייחדים כמעט מחצית מסך כל הפגישות להאיר ולהעצים את החוזקות שלך ולהפוך אותן לעוצמה. מה ההבדל בין חוזקה לעוצמה. חוזקה זהו כישרון/ יכולת שיש לך . עוצמה זה השימוש שאת עושה בה. ישנן נשים רבות ש…

  • לא מכירות (מאירות) את החוזקות שלהן.  

בתהליך אימוני אנחנו מאתרות אותן ומאירות אותן באור זרקורים. הן כבר נמצאות אצלך.

  • לא נותנות לחוזקות שלהן ביטוי.

בתהליך אימוני אנחנו נותנות להן ביטוי בחיי היום יום ומתרגלות שימוש בהן ועל ידיי כך הופכות אותן לעוצמות.

  • לא מציבות לעצמן מטרות ויעדים שמתאימות להן.

בתהליך האימון אנחנו נעזרות בחוזקות כדי לדייק את המטרות שלך ולהתאימן למי שאת.

  •   לא משיגות את מה שהן רוצות.

בתהליך האימון אנחנו משתמשות בחוזקות כדיי להשיג את היעדים שהצבת לעצמך.

לכל אחת ואחת יש חוזקות מיוחדות להן זכתה. השילוב המיוחד של החוזקות שזכית להן מאפשרות לך להביא את האור והגוון הייחודי שלך לעולם.

אז אם את רוצה לזכות להיות פרח / עץ מלבלב בגינה של השם יתברך אני מזמינה אותך

לעשות דרך משותפת. אני אגיע עם הטכניקות ואת עם כל האוצרות והיהלומים שיש בך.

חג אורים שמח!!

X